www.kamenny-obklad.sk/obklady pre interiér

OBKLADY PRE INTERIÉR

Obklady z prírodného kameňa vo forme štiepaného kameňa, lámaného kameňa, maloformátových alebo veľkoformátových obkladov majú široké uplatnenie v interiéroch. Dajú sa použiť ako dekoratívny obklad, častejšie sa však nasadzujú všade tam kde je vyššia vlhkosť alebo sa tam pracuje z vodou, čiže do kúpeľní, záchodov, ako obklad stien okolo bazénov alebo ako zástena ku kuchynským pracovným doskám. Takéto použitie kamenných obkladov je nielen praktické ale aj dekoratívne a dodáva obkladanému priestoru jedinečnosť, ktorú má v sebe iba prírodný kameň. Zaujímavou alternatívou sú takzvané kamenné tapety, kedy je v povrchu kamenného obkladu jemne vypieskovaný ľubovoľný vzor.

Obklady z prírodného kameňa

Obklad rohovej vane z bledého mramoru Veľkoformátový obklad kúpeľne z bledého mramoru Kompletný obklad kúpeľne z mramoru Obklad vane a sien kúpeľne z mramoru, dlažba z mramoru Obklad steny za budúcou kuchynskou linkou z bledého mramoru Maloformátový mramorový obklad Obklad vane a kúpeľňová doska z tmavohnedej žuly Obklad sprchového kútu a vanička z bledej žuly

Kontaktujte nás

Ak Vás zaujala naša ponuka kamenných obkladov neváhajte nás kontaktovať napríklad mailom na obklad@kamenny-obklad.sk.

Kontaktný formulár nájdete pri každom zväčšenom obrázku aj na každej podstránke nášho webu.

Ak uprednostňujete osobný kontakt, navštívte naše pobočky:

Kúty Bratislavská 1352, +421 911 170 780

V prípade, že si chcete prezrieť materiály, ktoré máme skladom dohodnite si s nami stretnutie u nás na pobočke v Kútoch.

Meno a priezvisko: pomoc
Telefón: pomoc
e-mail: pomoc
Miesto realizácie: pomoc
Vaša otázka:
pomoc